להפסיק את הרעש בראש ולפעול מהמקום הנכון לך.

אנחנו לא תמיד שמים לב אליהן, אבל לכולנו יש רצף של מחשבות בראש. מרגע שאנחנו מתעוררים עד לרגע שאנחנו נרדמים המוח שלנו מוצף במידע. חלק מהמידע רלוונטי ועוזר לנו להתמודד עם המציאות אולם חלקו מבוסס על אמונות, תפיסות ועל איך שנדמה לנו שהעולם אמור להתנהל. הרעש הזה בראש מפריע לנו להקשיב לעצמנו באמת, לקבל החלטות באופן צלול ולפעול ממקום שנכון לנו.

אוסף המחשבות שלנו יוצר סיפור שדרכו אנחנו חיים את חיינו – הוא אומר לנו מי אנחנו ומה אנחנו אמורים להיות, הוא מספר לנו מה אחרים חושבים עלינו ומה אנחנו חושבים עליהם וכשאנחנו לא שמים לב, לסיפור הזה יש חיים משלו ואנו מתנהלים דרכו, ללא בחירה ממשית.

לפעמים הסיפור שלנו הוא נפלא – הצלחנו, התקדמנו, אנחנו אהובים…אבל בהרבה מקרים הסיפור שלנו לא משהו – אנחנו לא מספיק טובים, לא אוהבים אותנו, לא מקשיבים לנו, לאף אחד לא אכפת מאיתנו.

יש לנו שופט פנימי שהולך איתנו לכל מקום ומעורר בנו אי שקט, אי נוחות והוא זה שאחראי על הכעס שלנו, על העלבון שלנו , על האופן שבו מתנהלות מערכות היחסים בחיינו ועל מי שנדמה לנו שאנחנו.

באמצעות האימון האישי תוכלו להכיר טוב יותר את "מספר הסיפור", להפסיק את הרעש בראש שלא רלוונטי ושלא משרת אתכם ולהתחבר לצרכים, לרצונות ולכוחות הפנימיים שלכם.המרווח הזה שייווצר בין "מספר הסיפור" לסיפור האוטומטי יביא לכם בהירות, אהבה ויחסים טובים עם עצמכם ועם אחרים.

האימון הוא תהליך ממוקד שמאפשר טרנספורמציה בזמן קצר יחסית באמצעות שילוב של התבוננות פנימית עם כלים פרקטיים לשינוי.

דמיינו לרגע איך זה יהיה לחיות – בלי השופט הפנימי וכל המחשבות השליליות שלו, בלי שאירועים חיצוניים מוציאים אתכם משלוותכם, בלי הצורך לשלוט באחרים, בלי הכעס, העלבון והלחץ, בלי התגובות הבלתי נשלטות ובלי הצורך להוכיח משהו למישהו.

דמיינו לרגע איך זה יהיה לחיות – עם תחושת סיפוק והגשמה, עם שקט נפשי ונחת, עם מערכות יחסים משמחות ובריאות, עם אפשרויות בחירה וחיבור אמיתי לעצמכם.

Call Now Button