במקום שאני אספר מה שאני עושה, יש מי שיכול לעשות זאת טוב ממני…כי זה פחות משנה מה אני חושבת – זה הסיפור שלי.
אלה מקצת ה"סיפורים" שקיבלתי:

"עוזרת בהארה ובהתייחסות למצבים תקועים ומחסומים פנימיים … תוך ליווי והקשבה לשחרור ויציאה עצמאית מהם."
"את עוזרת לקבל, לאהוב, ולהרגיש טוב עם עצמנו ואם רוצים אז גם להעיז לשנות כשצריך."
"מחברת אנשים למרכז שלהם"
"מנתבת את הדרך.. מסבירה איך לפתוח את הדלת"
"מתרגמת מחשבות לרעיונות שמתניעים את הדרך למקום הנכון"
"מקדמת אותם מנקודה לנקודה בזכות עצמם וכוחות שקיימים בהם"
"עוזרת להם להוציא מעצמם את הטוב"
"עוזרת להם להגיע לתובנות על איך הם יכולים להשתפר"
"מאירה"
"נותנת רוח גבית ותקווה לאנשים ביכולתם לנוע, לשנות, להתקדם, להרגיש, להעז, להתנסות ולחוות את הרגע במלוא עוצמתו"
"מייעצת איך לגשת לדברים, לפרק אותם ולראות אותם בצורה בהירה יותר וכתוצאה מכך לגשת אליהם נכון יותר"
"מצילה חיים"
"מחברת לשקט הפנימי ובעזרתו יוצרת בהירות"

"מחליפה מחשבות"
"אומרת את הדברים הנכונים שגורמים לי לחשוב אחרת"
"מכוונת אנשים להגיע להבנה עם עצמם של מה היו רוצים לשפר בחייהם וכיצד לעשות זאת"
"עוזרת לאנשים לראות את האמת מבפנים"
"מלמדת אנשים לחיות את חייהם במלואם על ידי כך שמתייחסים לעיקר ולא לתפל."
"עוזרת לך למצוא את האמת שלך ואת הקול להשמיע אותה."
"לא מפחדת מרגשות קשים ומסתכלת להם בעיניים בגבורה."
"מסתכלת לחיים בעיניים ויודעת לשהות עם כל רגש שעולה"
"עושה לי סדר בראש ומפשטת את הדברים"
"רואה את האדם כמכלול תוך ראייה רגשית ורציונלית."
"יש לך את היכולת להתחבר רגשית לאחר אך יחד עם זאת להישאר מקצועית ועניינית ולהביא אותו לתוצאות הרצויות לו."
"משלבת לב ומקצועיות בטיפול באנשים. הרבה אהבה עם ידע מקצועי רחב להתקדם בנעימות ובמקצועיות."

מכתבי המלצה

ברצוני להביע את הערכתי על מפגשי האימון שהעברת לי במהלך שנת 2016.

במהלך האימון עזרת לי לעבור תהליך מקצועי ואישי עם עצמי. סייעת לי למצוא את הדרך לקבל החלטות באופן משוכל ולהצליח לרתום את עמיתי לשיתוף פעולה. קיבלתי כלים להתנהלות אסרטיבית אשר מסייעים לי מאוד בעבודתי ובחיים בכלל.

הדרכת אותי לגבש דרכי עבודה טובות יותר לניהול העובדים שבמחלקתי וזאת תוך יצירת אוירה טובה במחלקה ולצד ייעול דרכי העבודה.

היית לי אוזן קשבת בשעות משבר וסייעת לי לצאת מהם חזקה יותר עם תחושת בטחון בדרך ויכולת לבקש עזרה ולהביע רגשות.

פתחת בפני פרספקטיבות ויצירציות למציאת פתרונות באופן עצמאי והצגת חלופות.

והחשוב מכל, בזכות המקצועיות שלך לצד אופייך הנעים והמכיל, הרגשתי שהצלחתי למקסם את העצות וההכוונה ואני בטוחה שהם ישרתו אותי רבות בעבודתי.

בכבוד רב,
נעמי מאירוביץ
מנהלת מחלקת חינוך מיוחד

ברצוני להביע בשורות אלו את תודתי והערכתי המרובה למאמנת גב' דורית גונן, אשר עברו יחד תהליך של אימון אישי במשך כחצי שנה. דורית התייחסה אלי כבן יחיד והשקיעה בי את כל כולה. אני חב לדורית הכרת הטוב על השינוי המבורך שחל בי, בתפיסת העבודה, בניהול צוות ובהעצמת היכולות הטמונות בי.
אודות לתהליך האימון שנעשה במקצועיות רבה, במאור פנים, תוך מתן הרגשה טובה וחיוך תמידי.

אני מאחל לדורית המשך הצלחה מרובה בכל מעשיה.

בכבוד רב,
יחיקם גמליאל
מנהל מחלקת נוער וחברה ותכנית עיר ללא אלימות

דורית היקרה,
אני אתחיל במשפט מאד מוכר "החיים הם ביה"ס אחד גדול".
אני רוצה להודות לך על ההכוונה, המיקום והעזרה הברוכה.
בזכותך, אני לומדת לשלב את כלל תכונותיי בדרך הטובה ביותר.
בסופו של יום התוצאה מדברת בעד עצמה.
תודה, תודה ושוב תודה. את נפלאה…
בהוקרה,
ל'

לדורית המקסימה,
תודה שפתחת לי את העיניים ונתת לי לראות דברים בצורה אחרת.
תודה שבזכותך דברים שנראו קשים להשגה פתאום היו שם בהישג יד.
תודה שהכרתי אותך ופתחת לי דלת לשינויים שכל כך פחדתי מהם.
ושוב, תודה על המקצועיות, ההקשבה והיכולת לעזור כל כך הרבה.
בהערכה רבה ובאהבה
אפרת

דורית יקרה,
היה לי נעים לעצום עיניים בנוכחותך ולצלול פנימה למעמקים שבתוכי. הרכות וההכלה שבך איפשרו לי להיות נינוחה ולהתמסר אל הגילויים שהמיינדפולנס מאפשר.
הרגשתי בגוף הפיזי את התהליך המנטאלי המדהים ואת השחרור מהתקיעות.
תודה לך ועלייך.
תודה שאת.
אהבה .
מורן.

דורית גונן היקרה,

הנדון: "עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא".

מדי יום אני נתקלת בסיטואציות המזכירות לי אותך ואת הדרך בה הובלת אותי. כמאמנת אישית חשבתי שההכוונה היא רק בתחום המקצועי, אך נוכחתי לדעת ששינוי בדרך המקצועית מתחיל קודם כל בשינוי בתחום האישי, בהסתכלות שונה של מצב.
בתחילת הדרך הבחנת שאני מאוד מחמירה עם עצמי ובדרך שלך הנחית אותי לקבל את עצמי ותמיד לראות את המקום בו אני רוצה להיות. מידי יום כשאני מסתכלת על מור אני לא מאמינה ושואלת את עצמי: מהו הדבר שהביא אותי למקום הזה? ותמיד התשובה היא דורית, מאחר והבאת אותי למקום של הבנה שאם אני רוצה מאוד משהו אני צריכה לדמיין את עצמי שם וזה יקרה.
דורית, את אישה מדהימה ומודל לחיקוי, תודה על כל מה שגרמת לי לעשות ועל ההכוונה. הקלת מאוד על נפשי וגרמת לי לבדוק שוב את סדר העדיפויות בחיי ועל דרך קבלת ההחלטות שלי.
אזכור אותך לעולם.

שמחה

דורית,
תודה על המסע המופלא, מלווה בייסורים לא קלים. על ההקשבה והמסירות. על הדרך שבה כיוונת אותי להגיע למלוא תובנות. על שתת לי יד ועזרת לי לעלות גרם המדרגות, מדרגה אחר מדרגה, וכשנפלתי בדרך, דאגת לדחוף אותי למעלה. תודה שהכרת לי את ענת האחרת, הגדולה מהחיים. שעזרת לי להבין שאפשר גם אחרת ובסופו של דבר יש אור בקצה המנהרה.
"היום אני הולכת לעשות טוב לעצמי ואני הולכת להרגיש טוב. ואני מרגישה טוב ואני יודעת שהעולם בחוץ יעשה לי טוב".
אוהבת אותך,
ענת

דורית, שנה? שמונה חודשים? נראה לי הרבה יותר.
מדהים לראות כמה אני מחכה לפגישות האלה. להיכנס לתוך עצמי, לתוך ה"מי" וה"מה" שאני היום. זה כיף לפעמים להתמסר, להרגיש כמו פלסטלינה ומישהו עושה בך ומגלה בך דברים שלא בטוח שהיית מסוגל להגיע אליהם אי פעם.
תודה רבה רבה על הכול, אני מאמין ומקווה שהייתי מספיק חשוף, אמיתי וכן כדי שתוכלי להיכנס לתוך הבפנים ולהוציא את הערמונים מהאש. פעם, כשהייתי צעיר (ויפה?), אם היו אומרים לי שיבוא יום וכך אני אחשף ואפתח בפני מישהו, זה היה נשמע לי כמו הזיה וחלום לא מציאותי. אבל כמו שכבר אמרו חז"לנו, המציאות עולה על כל דמיון, היום הזה הגיע והוא הביא איתו רק דברים טובים. לי בכל אופן. אני מקווה שגם לך (סליחה, אני מאמין שגם לך)…
זה מדהים כמה קשה לקבל את עצמך כפי שאתה. אין ספק שהתהליך הזה שעברנו, וסליחה שאני אומר עברנו, הביא אותי למקומות שלא הייתי חולם עליהם לפני שכל זה התחיל. אני מודה לקב"ה ולמי שלמעשה יצר את האפשרות להגיע לכאן.
כאופטימי חסר תקנה,אני גם מאמין שנפגש בעתיד. תודה על התמיכה, ההבנה וההשקעה. השתדלתי כמיטב יכולתי.
א. מנכ"ל חברה בתחום האחזקות.

במשך השנתיים האחרונות קיימתי מפגשי אימון אישיים וייעוץ ארגוני עם הגב' דורית גונן במטרה לשפר מס' מרכיבים בהתנהלות השוטפת שלי. במהלך האימון עליתי בעזרתה של דורית על קושי אישי מהותי ביותר שהפריע לי מאוד ברבים מתחומי העיסוק שלי. בנוסף בנינו יחד כלים ומנגנונים אשר עזרו לי להתנהל בצורה אפקטיבית בהרבה ולמרות הקושי הצלחתי באופן מדהים לשפר את התנהלותי בצורה שאפשרה לי לקחת על עצמי ניהול של 2 משרדים נוספים. כיום אני מנהל שלושה משרדים, והיד עדיין נטויה!! אני חייב לציין כי דורית הצליחה עם שילוב של אינטליגנציה ,רגישות ויצירתיות להביא אותי למקומות שלא האמנתי כי אוכל להגיע אליהם.
על החתום,
ירון

"לסיכום, את בשבילי "אדם" על כל המשתמע מכך. אני בטוח שחלק מהמיומנויות בתחום הניהול ויחסי אנוש נרכשו עם השכלתך, אבל הבסיס, הגרעין שהוא בטבעך עושה את השינוי – כי לדעת לתת, לקבל ולהקשיב הם כישורים שלא נלמדים בשום בית ספר."
ב'

"תרומתה של דורית הייתה מאד משמעותית עבורי. יכולתה להקשיב ולתת ביטוי לצד שכנגד ויכולתה לשקף את המציאות בפרספקטיבה אחרת עזרו לי מאד בהבנת הסיטואציות בהם עמדתי, באופן בו יכולתי לקבל החלטות נכונות, מתוך מודעות עצמית ושלמות עם הדרך בה בחרתי. על כך תודתי הכנה."
ש'

דורית היקרה, לפני כחודשיים סיימתי תהליך של אימון אישי איתך. האימון התמקד בנושא העבודה, וכמובן גלש לתחומים אחרים של משפחה, מה אני רוצה לעצמי מעצמי, יחסים עם הסובבים אותי ועוד. המילה הטובה ביותר מבחינתי לתאר את מה שקיבלתי ממך היא- "מתנה."
מתנה שגרמה לי לעבור דרך ארוכה מאוד במעט מאוד זמן.
הגעתי אליך כשבליבי החלטה נחושה לעזוב את מקום עבודתי, בשל יחסים מעורערים עם קולגה, הגעתי כעוסה, מבולבלת, ומלאת זעם. שלושה חודשים אחרי, לא רק שלא עזבתי את מקום העבודה, אלא שגם קודמתי, קיבלתי העלאה גבוהה מאוד בשכר, אני נהנית בעבודה, ובעזרת הכלים שקיבלתי ממך, נזהרת לא ליפול לאותם בורות שנפלתי בהם בעבר. אני ממלאה תפקיד בכיר בטלוויזיה, וכאמא לילדים קטנים נדרשת "ללהטט" בין העבודה למשפחה, גם בתחום הזה הצלחת לנקות את העיקר מהטפל, ולגרום לי להיות יותר שלמה עם ההחלטות שלי. אני נתתי לעצמי מתנה גדולה מאוד בדמות האימון שעברתי, ובזכות הבחירה בך. ועל כך לא יספיקו כל מילות התודה שבעולם. ל'

לכבוד: דורית גונן,
לאחר כמעט שנה של אימון אישי, הרשיתי לרשום לך מספר רשמים: דבר ראשון- המון תודה. הרגשתי לאורך כל התקופה את המחויבות שלך להצלחה שלי, וזה הרשים אותי כל פעם מחדש. דבר שני – האינטגריטי הפנימי שלך לדאוג שלא יהיו ניגודי אינטרסים ומלחמות פנימיות. דבר שלישי – תודה על שהתעקשת לחבר אותי מחדש ללב שלי שהיה קצת מוזנח כמה שנים קודם.
אני מקבל כל החלטה או כמעט כל החלטה דרך השכל כמו שהתרגלתי, אבל בודק איך זה משתלב לי עם הלב, והאיכות משתפרת עם האיזון.
תודה לך דורית. אני אמליץ לכל ידידי ואלו שיהיו בעתיד עלייך. אין לי ספק שכל הדברים הטובים שקורים לי עכשיו, הרבה בגללך. א'

דורית היקרה,
אנו, בני האדם, נמצאים בתהליך של למידה למן הרגע הראשון בו יצאנו לאוויר העולם. בתהליך זה מלווים אותנו לכל אורך הדרך מדריכים: ההורים, המשפחה המורחבת, החברים ,המורים, המפקדים בצבא ,המרצים באוניברסיטה, הספרים , המדיה לסוגיה השונים ועוד.
יש לך בהחלט מקום ראוי ( שורה ראשונה באמצע ) ברשימת המדריכים הנ"ל. ליווית , הדרכת ויעצת למן הרגע הראשון בו התחלתי את עבודתי בחברה. אהבתי את היכולת שלך למקד אותי לדברים העיקריים תוך נטרול הטפל. הצלחתי היום היא בכך שאני מיישם את שלמדתי ממך . דורית, אני מודה לך מאוד ומקווה שנפגש בקרוב ( טיפול 10,000 ? ).
משה

המלצות על הרצאות, סדנאות וקורסים

"אהלן דורית
אני מניח שהפידבק שלי אינו מקורי ובכל זאת רציתי לומר לך שהיה ערב נפלא.
נפלא כי הוא היה לי מצוין ברמה האישית – בפרט כש"דחקת" אותי לדעת מה יזכיר לי את הביקורתיות וקפץ לי "פתיחות". החיבור הזה הוא רגע חשוב בחיי ויש לך חלק נכבד בזה. פידבק לגבייך – אני חושב שניהלת את הערב יוצא מן הכלל, ידעת להחזיק פנטסטי את הקהל שלא "יברח" עם הומור וידעת לשקף את זה. התייחסת לכל אחד באופן ממוקד והייתה הרגשה שאת בהקשבה מרבית לכולם"

"זה הקורס הכי מעניין שהייתי בו שהיה גם מהנה, בעיקר הסדנאות שעשו לנו, והכי חשוב הרצינות וההקשבה של המרצים. למדתי המון בעיקר בגלל שכלל הנושאים הועברו בשקיפות ובאופן הכי ברור שניתן אבל מה שהכי כבש אותי זה האכפתיות של המנחים שנבין ונהפוך למנהלים בעתיד,"

"פוטנציאל ניהולי, כשמו כן הוא, לגלות את הפוטנציאל שטמון בי על מנת להיות מנהל טוב יותר, תוך כדי לימוד, פתיחות, הקשבה ונתינה. המון תודה לכם צוות יקר, השארתם בי חותם אשר אני מקווה שיעזור לי להגשים את עצמי"

"ראוי לשבח הקורס שתוכנן, נבנה, והעברת החומר בו בוצעה על-פי סדר הנושאים, כך שהנושא שהועבר נתמך על יד החומר שהועבר במפגש הקודם"

"המנחים היו מצוינים ועזרו לכל אחד באופן ספציפי בתשובות לעניין וגרמו לקשב וריכוז. שני המנחים עובדים בשיתוף פעולה מלא ומבינים את הצרכים של המנהלים המיועדים ושל ההנהלה".

"כמה שמחה ורגש אפשר להוציא ממוסיקה! דורית עושה זאת ברגישות, בנחישות ובמקצועיות רבה" (שאולי)

"…לימדת אותנו שהקשבה למוסיקה, היא רב ממדית, דרך התחושות בגוף, בנפש ובנשמה…ויכולה לעשות פלאים בזמן קצר" (סימונה)

"סדנה מקורית ואיכותית ביותר…התרגילים המגוונים יצרו תחושה של חידוש, עניין והפתעה. אפילו ההקשה למוסיקה השתנתה…התועלת עבורי הייתה גדולה ומפתיעה..קיבלתי תובנות חשובות לגבי חיי, יש חשק שהכיף הזה יימשך ושהסדנה הזו תמשיך עוד ועוד…" (ה. אלדר)

Call Now Button