נעמי מאירוביץ

ברצוני להביע את הערכתי על מפגשי האימון שהעברת לי במהלך שנת 2016. במהלך האימון עזרת לי לעבור תהליך מקצועי ואישי עם עצמי. סייעת לי למצוא את הדרך.

13 פברואר 2017 קרא עוד >

יחיקם גמליאל

ברצוני להביע בשורות אלו את תודתי והערכתי המרובה למאמנת גב' דורית גונן, אשר עברו יחד תהליך של אימון אישי במשך כחצי שנה. דורית התייחסה אלי כבן יחיד.

13 פברואר 2017 קרא עוד >

דורית היקרה, אני אתחיל במשפט

דורית היקרה, אני אתחיל במשפט מאד מוכר "החיים הם ביה"ס אחד גדול". אני רוצה להודות לך על ההכוונה, המיקום והעזרה הברוכה. בזכותך, אני לומדת לשלב את כלל.

2 פברואר 2017 קרא עוד >

לדורית המקסימה, תודה שפתחת לי את העיניים

לדורית המקסימה, תודה שפתחת לי את העיניים ונתת לי לראות דברים בצורה אחרת. תודה שבזכותך דברים שנראו קשים להשגה פתאום היו שם בהישג יד. תודה שהכרתי אותך.

2 פברואר 2017 קרא עוד >

דורית יקרה, היה לי נעים

דורית יקרה, היה לי נעים לעצום עיניים בנוכחותך ולצלול פנימה למעמקים שבתוכי. הרכות וההכלה שבך איפשרו לי להיות נינוחה ולהתמסר אל הגילויים שהמיינדפולנס מאפשר. הרגשתי בגוף הפיזי.

2 פברואר 2017 קרא עוד >

דורית גונן היקרה, הנדון:

דורית גונן היקרה, הנדון: "עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא". מדי יום אני נתקלת בסיטואציות המזכירות לי אותך ואת הדרך בה הובלת אותי. כמאמנת אישית חשבתי שההכוונה.

8 דצמבר 2016 קרא עוד >

דורית, תודה על המסע המופלא

דורית, תודה על המסע המופלא, מלווה בייסורים לא קלים. על ההקשבה והמסירות. על הדרך שבה כיוונת אותי להגיע למלוא תובנות. על שתת לי יד ועזרת לי לעלות.

8 דצמבר 2016 קרא עוד >

דורית, שנה? שמונה חודשים? נראה לי הרבה יותר.

דורית, שנה? שמונה חודשים? נראה לי הרבה יותר. מדהים לראות כמה אני מחכה לפגישות האלה. להיכנס לתוך עצמי, לתוך ה"מי" וה"מה" שאני היום. זה כיף לפעמים להתמסר,.

8 דצמבר 2016 קרא עוד >

במשך השנתיים האחרונות קיימתי

במשך השנתיים האחרונות קיימתי מפגשי אימון אישיים וייעוץ ארגוני עם הגב' דורית גונן במטרה לשפר מס' מרכיבים בהתנהלות השוטפת שלי. במהלך האימון עליתי בעזרתה של דורית על.

8 דצמבר 2016 קרא עוד >

לסיכום, את בשבילי "אדם"

"לסיכום, את בשבילי "אדם" על כל המשתמע מכך. אני בטוח שחלק מהמיומנויות בתחום הניהול ויחסי אנוש נרכשו עם השכלתך, אבל הבסיס, הגרעין שהוא בטבעך עושה את השינוי.

8 דצמבר 2016 קרא עוד >

תרומתה של דורית הייתה מאד

"תרומתה של דורית הייתה מאד משמעותית עבורי. יכולתה להקשיב ולתת ביטוי לצד שכנגד ויכולתה לשקף את המציאות בפרספקטיבה אחרת עזרו לי מאד בהבנת הסיטואציות בהם עמדתי, באופן.

8 דצמבר 2016 קרא עוד >

דורית היקרה, לפני כחודשיים

דורית היקרה, לפני כחודשיים סיימתי תהליך של אימון אישי איתך. האימון התמקד בנושא העבודה, וכמובן גלש לתחומים אחרים של משפחה, מה אני רוצה לעצמי מעצמי, יחסים עם.

8 דצמבר 2016 קרא עוד >

לכבוד, דורית גונן.

לכבוד: דורית גונן, לאחר כמעט שנה של אימון אישי, הרשיתי לרשום לך מספר רשמים: דבר ראשון- המון תודה. הרגשתי לאורך כל התקופה את המחויבות שלך להצלחה שלי,.

8 דצמבר 2016 קרא עוד >

דורית היקרה, אנו, בני האדם

דורית היקרה, אנו, בני האדם, נמצאים בתהליך של למידה למן הרגע הראשון בו יצאנו לאוויר העולם. בתהליך זה מלווים אותנו לכל אורך הדרך מדריכים: ההורים, המשפחה המורחבת,.

8 דצמבר 2016 קרא עוד >
Call Now Button